Market budowlany - Gdańsk
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
12. 4. 2024

Agencja Ochrony Seris Konsalnet zatrudni pracowników ochrony na market budowlany na terenie Gdańska ul. Szczęśliwa

Wymagania :

- niekaralność,

- dyspozycyjność

- wysoka kultura osobista,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki:

- kontrola ruchu kołowego oraz osobowego

- obchody obiektu

-zapobieganie kradzieży mienia sklepowego

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- na początek umowa zlecenie /etat po okresie próbnym

- stawka od 27,70 brutto  plus premie uznaniowym

Zachęcamy do aplikowania osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności ponieważ jesteśmy zakładem pracy chronionej.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt tel. 695 330 123

  • Praca Gdańsk
  • Deweloper budowlany Gdańsk
  • Rzeczoznawca budowlany Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782