Manual Tester with SQL
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
2. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1187646

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.
Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, Rondo ONZ
Branża: finansowa / leasingowa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długoterminowa (pierwszy kontrakt na 12 miesięcy)
Stawka: 80-105 PLN/h netto + VAT
Start date: ASAP (1.09)
Godziny pracy: standardowe
Praca zdalna: praca w modelu hybrydowym 3 dni z biura w Warszawie przy Rondzie ONZ

O roli:
Tester rozwiązań Business Intelligence proponowanych przez dostawców.

Czym będziesz się zajmował:

  • Przeprowadzanie testów manualnych poprawności struktur baz danych z wykorzystaniem podstawowych zapytań SQL w projekcie budowy hurtowni danych
  • Przygotowanie dokumentacji testowej (test plan, test concept, scenariusze testowe) na bazie dokumentacji modelu danych dostarczonego przez dostawcę interfejsu systemu
  • Przygotowanie dokumentacji po-testowej (dokumentacja z przebiegu testów)
  • Weryfikacja odkładania danych w tabelach bazodanowych interfejsu (aplikacja vs interfejs)
  • Weryfikacja odkładania danych w tabelach bazodanowych hurtowni danych (aplikacja vs interfejs vs hurtownia)
  • Weryfikacja poprawności budowy tabel zgodnie z dokumentacją modelu danych
  • Weryfikacja poprawności łączenia (joinów) tabel interfejsu, tabel w hurtowni w porównaniu z dokumentacją modelu danych

Co otrzymasz:

  • Możliwość długofalowej współpracy z liderem rynku
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:

  • Minimum 3-4 lata doświadczenia jako Tester Manualny, w tym doświadczenie w przeprowadzaniu testów baz danych i narzędzi Business Intelligence
  • Umiejętność pisania zapytań SQL do baz danych Oracle, Microsoft (min. poziom podstawowy, ale praktyczny, np. Select, Join)
  • Umiejętność pracy z plikami płaskimi, JSON
  • Umiejętność pracy z MS Office, Jira/Confluence
  • Doświadczenie w pracy w sektorze bankowym / finansowym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Wymagane zaświadczenie o niekaralności (na późniejszym etapie procesu rekrutacyjnego)

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:

  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – 2 spotkania (pierwszy etap to rozmowa online, drugi etap to spotkanie w biurze Klienta)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca Warszawa
  • Tester Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536