Manual Test Engineer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
STRIVE Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z sektora technologii medycznych, tworzącej własne produkty, oparte o inteligentne narzędzia i najnowocześniejsze technologie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje obowiązki:

  • Testowanie aplikacji webowych i mobilnych, w tym testowanie API.
  • Samodzielne pisanie przypadków testowych i zgłaszanie bugów.
  • Praca w oparciu o User Stories.
  • Praca w modelu hybrydowym (1 dzień w tygodniu w biurze w Gdańsku).

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Minimum rok lat doświadczenia w testowaniu manualnym przy aplikacjach webowych i mobilnych oraz API.
  • Doświadczenie w pracy w oparciu o User Stories.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację.
  • Znajomość metodyk zwinnych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • Możliwość współtworzenia ciekawych międzynarodowych projektów.
  • Możliwość współpracy na wysokim jakościowo i technologicznie poziomie zapewnionym przez doświadczony management.
  • Dużą samodzielność w działaniu.
  • Realny wpływ na wybory technologii, metod i narzędzi.
  • Dynamiczne i innowacyjne środowisko pracy.
  • Hybrydowy model współpracy (1 dzień w tygodniu w biurze).
  • Dowolna forma zatrudnienia (UoP/B2B) oraz pakiet benefitów.

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584