Manager zmiany w restauracji
  • Niemodlin
Niemodlin, Niemodlin, opolskie, Polska
Sedulus Sp. z o.o.
27. 7. 2024

Poszukujesz dynamicznej pracy w restauracji z możliwością awansu? Dołącz do naszego zespołu jako Manager zmiany w Opolu! Oferujemy umowę o pracę bezpośrednio w firmie, wynagrodzenie 31,50 zł brutto/h, dodatek nocny oraz elastyczne godziny pracy. Twoje obowiązki będą obejmować podejmowanie codziennych decyzji, rozwiązywanie problemów, zarządzanie pracą zespołową oraz współpracę z pracownikami. Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem, umiejętność podejmowania decyzji i mieszkasz w Opolu, to jest oferta dla Ciebie! Dodatkowo, oferujemy zniżki na nasze produkty, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz karty sportowe MultiSport dla Ciebie i Twoich bliskich. Aplikuj teraz i zacznij pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku!

Obowiązki

  • Podejmowanie codziennych decyzji
  • Rozwiązywanie problemów
  • Zarządzaniem pracą zespołową
  • Współpraca z pracownikami
  • Praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania

  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Oferta skierowana do osób mieszkających w Opolu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio w firmie
  • Wynagrodzenie 31,50 brutto/h
  • Dodatek nocny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zniżki na nasze produkty do wszystkich restauracji w Polsce
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
  • Możliwość nabycia kart sportowych MultiSport dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Praca Niemodlin
  • Manager Niemodlin
  • Niemodlin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584