Manager Zespołu
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "Mazowsze"
16. 9. 2024

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego zaprasza zainteresowane osoby do rekrutacji na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie strategicznych założeń dotyczących organizacji wydarzeń artystycznych PZLPiT „Mazowsze” w kraju i zagranicą;
  • przygotowywanie propozycji tras koncertowych w kraju i zagranicą;
  • organizowanie i koordynowanie wydarzeń artystycznych, tras koncertowych;
  • przeprowadzanie audytu potencjalnych firm, agencji, impresariatów w celu pozyskania partnerów do realizacji przedsięwzięć artystycznych w kraju i zagranicą;
  • opracowywanie kalendarza przedsięwzięć artystycznych, przy udziale partnerów posiadających zdolności organizacyjne, w celu zapewnienia kompleksowej obsługi wyjazdów Zespołu w kraju i zagranicą;
  • planowanie i organizowanie wydarzeń artystycznych m.in. eventów, konferencji itp., w tym współpraca z agencjami artystycznymi;
  • opracowywanie szczegółowego kosztorysu planowanych przedsięwzięć;
  • odpowiedzialność za bieżącą kontrolę realizowanych przedsięwzięć zgodnie z zaakceptowanym budżetem danego wydarzenia;
  • negocjowanie i finalizowanie kontraktów oraz umów z potencjalnymi partnerami;
  • utrzymywanie relacji z mediami, wytwórniami płytowymi i innymi partnerami branżowymi;
  • odbywanie samodzielnie bądź z wyznaczoną delegacją podróży służbowych w celu nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami;
  • dbałość o właściwy wizerunek PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego;
  • sporządzanie raportów i sprawozdań merytorycznych z realizacji wydarzeń artystycznych.

Wymagania:

  • znajomość min. 2 języków obcych, w tym język angielski na poziomie zaawansowanym.
  • wykształcenie wyższe;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętności negocjacyjne i analityczne;
  • komunikatywność;
  • sumienność, wytrwałość i konsekwencja w działaniu;
  • dyspozycyjność;
  • elastyczność i gotowość do pracy w różnych godzinach, w równoważnym systemie czasu pracy
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz działania pod presją czasu;
  • zdolności organizacyjne;
  • doświadczenie zawodowe w zakresie organizacji imprez kulturalnych min. 3 lata.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego zastrzega sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584