Manager Zarządzający (usługi HR)
  • Elblag
Elbląg, Elblag, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
SalesHR
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowe zarządzanie operacyjne firmą w tym : kontrola nad finansami, wdrażanie nowych osób, współpraca z urzędami, działem prawnym, działem IT
  • nadzór nad zespołem rekruterów i specjalistów ds. HR, motywowanie oraz rozwój zespołu
  • zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych partnerstw biznesowych
  • analiza rynku oraz dostosowywanie oferty firmy do bieżących potrzeb i trendów

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w zarządzaniu firmą (finanse, administracja, obsługa klienta etc) min 3 lata
  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • doskonałe zdolności komunikacyjne oraz negocjacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • współpraca bezpośrednio z właścicielami

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę lub współpraca b2b, podstawa 14 000 PLN brutto
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • pełne wdrożenie przez właścicieli
  • dużą samodzielność
  • pracę w kameralnej atmosferze w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • Praca Elbląg
  • HR Manager Elbląg
  • Organizator usług Elbląg
  • Manager Elbląg
  • Technik usług fryzjerskich Elbląg
  • Specjalista ds. HR Elbląg
  • Account manager Elbląg
  • Project Manager Elbląg
  • Product manager Elbląg
  • Content Manager Elbląg
  • Key Account Manager Elbląg
  • Elbląg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836