Manager zarządzający serwisem sprzątającym
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
SalesHR
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynacja grafików personelu sprzątającego (ok 20 osób) po gościach korzystających z wynajmu na krótki termin, z uwzględnieniem meldowań/wymeldowań oraz zschynronizowania tego ze sprzątanierm
  • wycena pracy personelu oraz stawek za godzinę (apartamenty w Krakowie)
  • rekrutacja nowych osób, przygotowaniu umów dla kadr
  • koordynacja współpracy z dostawcami : pralnie, zakupy środków czystości, wydawanie z magazynu
  • monitorowanie stanów magazynowych
  • szkolenie nowych pracowników pod kątem jakości wykonywanych prac
  • optymalizacja działań całego działu : wprowadzenie ulepszeń, minimalizacja strat, sprawdzanie czystości i jakości sprzątania
  • sporządzanie raportów i analiz dotyczących działalności podległego zespołu

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w zarządzaniu podległym personelem - min 15 osób, najlepiej w branży hotelowej / sprzątającej/ utrzymaniowej / turystycznej / nastawionej na obsługę klienta indywidualnego
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy - własnego oraz podległego
  • przedsiębiorcze podejście - umiejętność szybkiego dochodzenia do rozwiązań na zaistniałe sytuacje/problemy/absencje pracowników
  • egzekwowanie terminowości i jakości prac od podległego personelu jak i dostawców zewnętrznych
  • umiejętność rekrutacji i doświadczenie w tym obszarze
  • znajomość Excela (raporty)
  • dostępność pod telefonem w razie koordynacji nieprzewidzianych zdarzeń
  • samodzielność w myśleniu i gotowość na skalowanie biznesu

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe oparte o umowę B2B, 10 000 - 15 000 PLN / miesięcznie + VAT
  • dodatkowe coroczne bardzo atrakcyjne premie powiązane z zyskami firmy
  • samodzielne bardzo ciekawe stanowisko w rozwiniętej strukturze (ponad 100 mieszkań, do końca 2025 - 200)
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • mobilny / zdalny charakter pracy (Kraków) bez potrzeby siedzenia w biurze

  • Praca Kraków
  • Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584