Manager Zarządzający Kliniką Stomatologii
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
SALES HR
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Naszym klientem jest jedna z klinik stomatologicznych.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie operacyjne kliniką, w tym koordynacja pracy zespołu (lekarze, asystenci, recepcja)
  • Utrzymywanie wysokich standardów jakości obsługi pacjentów i dbałość o ich zadowolenie (ponad 1000 zabiegów miesięcznie)
  • Nadzorowanie procesów administracyjnych i finansowych kliniki, w tym budżetowania i raportowania
  • Rekrutacja, szkolenie i rozwój personelu
  • Wdrażanie strategii marketingowych i rozwijanie relacji z pacjentami
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów prawnych i etycznych w praktyce stomatologicznej
  • Analiza konkurencji, odpowiedzialność za strategię marketingową i docieranie do nowych, potencjalnych klientów (social-media, etc)

Poszukiwane kompetencje

  • Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku zarządzającym w sektorze zdrowia w prywatnej opiece medycznej (klinika/zakłady niepubliczne)
  • Umiejętności analityczne, organizacyjne, szerokie spojrzenie na działalność biznesową
  • Bardzo dobre umiejętności związane z marketingiem i dotarciem do pacjentów
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i zdolność do pracy pod presją
  • Dbanie o wynik finansowy kliniki i zwiększanie jej przychodów

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe na poziomie 13 000 - 15 000 netto + VAT
  • Dodatkowe premie od wypracowanej wyniku ponad to, które osiąga w tym momencie klinika bez managera
  • Przyjazną, kameralną atmosferę
  • Pracę bezpośrednio pod właścicielem firmy i szybką ścieżkę decyzyjną
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samodzielność i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej renomie

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544