Manager (właściciel) Punktu Sprzedaży Play
  • Chełmża
Chełmża, Chełmża, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Playada Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Miejsce pracy: Chełmża

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie całym punktem sprzedaży Play
  • Nadzór nad pracownikami i organizacja pracy w punkcie sprzedaży
  • Realizacja celów sprzedażowych i osiąganie założonych wyników
  • Kontrola stanu magazynu i zamówienie towarów
  • Rozwój biznesu poprzez budowanie relacji z klientami i promocję oferty
  • Odpowiedzialność za utrzymanie porządku i odpowiednie funkcjonowanie punktu sprzedaży
  • Raportowanie wyników do przełożonych oraz podejmowanie działań korygujących w razie potrzeby.

Nasze wymagania

  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość jej rozpoczęcia
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem
  • Doskonała organizacja pracy i planowanie działań
  • Znajomość rynku telekomunikacyjnego oraz konkurencji
  • Umiejętność analizowania danych sprzedażowych i podejmowania decyzji strategicznych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku i elastyczne podejście do obowiązków
  • Zdolność motywowania zespołu do osiągania ambitnych celów sprzedażowych

To oferujemy

  • bezkosztowe przejęcie punktu sprzedaży
  • atrakcyjny system prowizyjno-motywacyjny
  • wsparcie merytoryczne i organizacyjne
  • wsparcie promocyjne
  • bezpłatne systemy sprzedażowe
  • szkolenia produktowe

Korzyści ze współpracy z Playadą:

  • możliwość rozwoju własnej firmy,
  • wysokie wynagrodzenia z tytułu sprzedaży usług sieci PLAY,
  • możliwość szybkiego rozpoczęcia współpracy.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Sieć PLAY to jedna z czołowych sieci telefonii komórkowej w Polsce.

Jeśli poszukujesz pracy, która pozwoli Ci zdobyć doświadczenie zawodowe w firmie współpracującej z najbardziej konkurencyjnym operatorem telefonii na polskim rynku, mieć możliwość rozwoju zawodowego zbudowanego na bazie odpowiedniego systemu szkoleń jednocześnie pracując w miłej atmosferze oraz w młodym i dynamicznym zespole, to dołącz do nas.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Wysyłając za pośrednictwem serwisu www.pracuj.pl zgłoszenie rekrutacyjne do Playada Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Playada Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem 790 030 379. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trwania procesu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy od zakończenia rekrutacji. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.  W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail wskazanym do przesyłania aplikacji lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod nr telefonu 790 030 379.

  • Praca Chełmża
  • Manager Chełmża
  • Chełmża - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246