Manager Stacji Paliw bp Studnia
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
bp Polska Services Sp. z o.o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Na tym stanowisku będziesz:

  • Zarządzał(a) Zespołem sprzedażowym poprzez delegowanie zadań, motywowanie i wspieranie Zespołu w rozwoju;
  • Zarządzał(a) i planował(a) czas pracy Zespołu;
  • Zarządzał(a) gospodarką magazynową i analizował(a) wskaźniki biznesowe;
  • Odpowiedzialny(a) za funkcjonowanie stacji zgodnie z wewnętrznymi standardami bp;
  • Pracował(a) na sali sprzedaży i obsługiwał(a) Klientów stacji;
  • Dbał(a) o bezpieczeństwo swoje i podległego Zespołu, Klientów oraz powierzonego mienia;

WYMAGANIA:

Czego potrzebujesz, aby odnieść sukces:

  • Myślenia strategicznego;
  • Nastawiania na Klienta i maksymalizację wyników sprzedażowych;
  • Dokładności, odpowiedzialności i zaangażowania;
  • Ustalania priorytetów;
  • Wykorzystuj doświadczenie w kierowaniu Zespołem, aby tworzyć go zaangażowanym i skutecznym;
  • Efektywnej komunikacji;
  • Wyciągania wniosków z sukcesów i porażek;
  • Szukania rozwiązań a nie wymówek;
  • Nastawienia na własny rozwój;
  • Znajomości standardów sprzedaży i/lub pracy w gastronomii będzie Twoim atutem;

OFERUJEMY:

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • Umowę o prace (pierwsza na okres próbny)
  • Wynagrodzenie (podstawa + premia, która jest wynikiem zrealizowanych celów biznesowych);
  • Podwyżki zgodnie z założeniami biznesu;
  • Stabilną prace w firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • Pakiet benefitów dla Ciebie: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy Medicover Sport, pakiet świadczeń socjalnych między innymi: świadczenia świąteczne, wyprawka dla maluszka, program wsparcia pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych (EAP)
  • Program onboardingowy w pierwszych miesiącach pracy;
  • Szkolenia i realny rozwój w ramach ścieżek kariery;

* W ogłoszeniu podane widełki płacowe dotycza wynagrodzenia podstawowego + premii, która jest wynikiem zrealizowanych celów biznesowych

  • Praca Szczecin
  • Manager Szczecin
  • Content Manager Szczecin
  • HR Manager Szczecin
  • Account manager Szczecin
  • Project Manager Szczecin
  • Product manager Szczecin
  • Business Development Manager Szczecin
  • Key Account Manager Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293