MANAGER SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Del Piero Sp. z o.o.
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta – dużej i prężniej rozwijającej się firmy produkcyjnej z wieloletnią tradycją na rynku w branży przemysłowej poszukujemy zaangażowanych i doświadczonych Kandydatów na stanowiska:

 miejsce pracy: Katowice

 Pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym? Masz doświadczenie w pracy z klientem zagranicznym? Jesteś osobą otwartą, elastyczną, charyzmatyczną, z zacięciem handlowym i lubisz nowe wyzwania? Nie czekaj - Aplikuj!!! Ta oferta jest stworzona dla Ciebie - nic nie tracisz a możesz wiele zyskać !!!  Zapewniamy 100 % poufności !!!

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze w stabilnej i rozwojowej firmie z atrakcyjnym wynagrodzeniem (podstawa + premia - system premiowania powiązany z wydajnością i jakością pracy)
  • duża samodzielność i możliwość realnego wpływania na wyniki firmy
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • programy rozwojowe i szkolenia
  • narzędzia niezbędne do pracy

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • aktywny udział w procesie sprzedaży wyrobów Spółki na rynkach zagranicznych,
  • bieżąca obsługa klientów zagranicznych w ramach realizacji celów sprzedażowych,
  • opieka nad obecnymi klientami zagranicznymi firmy i rozszerzanie współpracy,
  • negocjacje z klientami,
  •  rozwijanie nowych rynków i  aktywne poszukiwanie klientów,
  • analiza rynków i aktywny wkład w tworzenie pozytywnego wizerunku firmy na rynkach zagranicznych,

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  •  wykształcenie wyższe (handel, marketing, ekonomia),
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży przemysłowej (preferowane w budownictwie) poparte sukcesami,
  • silna orientacja na cel i ekonomiczną efektywność prowadzonych działań,
  • bardzo dobra, czynna znajomość języka niemieckiego i angielskiego,
  • znajomość pakietu MS Office oraz doświadczenie w pracy na systemach ERP,
  • prohandlowa osobowość,
  • gotowość do odbywania podróży zagranicznych,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • silne zorientowanie na klienta,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B,

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!

Del Piero Sp. z  o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji

Osoba prowadząca projekt: Joanna Huptyś
 Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Manager Katowice
  • Content Manager Katowice
  • Account manager Katowice
  • Project Manager Katowice
  • Product manager Katowice
  • HR Manager Katowice
  • Key Account Manager Katowice
  • Business Development Manager Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536