Manager sprzedaży w branży chemicznej/ kosmetycznej
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
6. 6. 2024

manager-sprzedazy-w-branzy-chemicznej-kosmetycznej

Obowiązki

  • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami na rynku polskim i  zagranicznym
  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • doradztwo produktowe w zakresie chemii surfaktantów dla branży kosmetycznej i detergentowej
  • przygotowywanie analiz marketingowych, ofert
  • współpraca z działem planowania, logistyki, obsługi klienta
  • przygotowanie raportów i sprawozdań realizacji sprzedaży

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w branży chemicznej lub pokrewnej (np. kosmetycznej, detergentowej)
  • wykształcenie wyższe chmiczne lub pokrewne (np. biotechnologia)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • rozwinięte kompetencje komunikacyjne i negocjacyjne
  • umiejętność współpracy w zespole i wymiany informacji
  • gotowość do odbywania podróży służbowych (w tym podróży zagranicznych)
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • interesująca, samodzielna praca w międzynarodowej organizacji
  • możliwość poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach
  • możliwość dofinansowania studiów podyplomowych
  • narzedzia pracy: laptop, telefon i samochód służbowy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w spółce notowanej na GPW
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do karty MultiSport,  turnieje sportowe, fundusz świadczeń socjalnych, możliwość ubezpieczenia grupowego)

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Manager Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080