Manager Sprzedaży
  • Bialystok
Białystok, Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA
2. 2. 2024

Miejsce pracy: Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży w podległym regionie
  • Aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych
  • Koordynacja procesu realizacji zawartych kontraktów biznesowych
  • Realizacja planów sprzedaży produktów fotowoltaicznych i energetycznych
  • Szukanie najkorzystniejszego rozwiązania dla Klienta i negocjacje handlowe
  • Bycie ciągle „On Top” w branży i w nowościach rynkowych.

Nasze wymagania

  • Praktyka w zarządzaniu sprzedażą w podległym regionie
  • Ponadprzeciętna i udokumentowana realizacja indywidualnych i grupowych planów sprzedażowych – zatrudniamy mistrzów sprzedaży w swoich branżach
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w mobilnej sprzedaży na rynku B2B – nasi klienci to wymagający przedsiębiorcy
  • Pewna siebie postawa, wysoka kultura osobista, umiejętność „patrzenia dalej”
  • Wysoka aktywność w terenie, prawo jazdy kat „B”,
  • Zarejestrowana działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia - nasi najlepsi specjaliści to wysoko dochodowi przedsiębiorcy.

To oferujemy

  • Pracę w wyjątkowej Spółce, nastawionej na klienta i rozwój Swoich kompetencji
  • Grupę ludzi którzy lubią ze sobą pracować i prowadzą ciągły wyścig o pokonanie rekordu wysokości prowizji
  • Atrakcyjny SYSTEM WYNAGRODZENIA: pensję podstawową oraz bardzo wysokie prowizje sprzedażowe bez górnego limitu. W pierwszych 3 miesiącach współpracy dodatkowo oferujemy atrakcyjny "Pas Startowy"
  • Niezbędne NARZĘDZIA: samochód służbowy, kartę paliwową, Ipad, telefon służbowy, dedykowane systemy CRM, materiały marketingowe
  • Umawianie SPOTKAŃ z klientami biznesowymi przez nasze doświadczone Call Center
  • Wysokiej jakości PRODUKTY fotowoltaiczne, energetyczne oraz szeroki wybór własnych rozwiązań finansowych dla przedsiębiorców m.in. elektrownia w abonamencie bez wpłaty własnej.
  • Profesjonalne SZKOLENIA produktowe oraz COACHING sprzedażowy w teorii i praktyce prowadzone przez najlepszych fachowców w branży
  • Możliwość ROZWOJU i awansu w strukturach Grupy RPower - firmy nr 1 w Polsce na rynku fotowoltaiki użytkowej.

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo
  • Motywujące KONKURSY handlowe i programy integracyjne

Quanta Energy S.A. jest częścią Grupy R.Power która jest liderem w branży PV w Polsce z 20% udziałem w rynku fotowoltaiki użytkowej i rosnącą obecnością na innych rynkach europejskich (m.in. Włochy, Portugalia, Hiszpania i Niemcy).

Quanta Energy S.A. obniża koszty energii w przedsiębiorstwach poprzez projektowanie i budowę instalacji fotowoltaicznych oraz innowacyjne rozwiązania techniczne dla sektora przemysłowego i handlowego.

Dzięki specjalizacji w segmencie B2B zapewniamy unikalne rozwiązania finansowe dla firm oparte na funduszach własnych. Nasz zespół projektowo-montażowy posiada specjalistyczną wiedzę oraz długoletnie doświadczenie branżowe dzięki czemu oferujemy naszym Klientom pełną realizację projektów PV: od audytu energetycznego oraz analizy technicznej i prawnej, poprzez proces pozwoleniowy, po sfinansowanie inwestycji i jej realizację.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Domaniewska 39, 02-672 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacja@quantaenergy.pl.

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Manager Białystok
  • Account manager Białystok
  • Project Manager Białystok
  • Product manager Białystok
  • HR Manager Białystok
  • Content Manager Białystok
  • Key Account Manager Białystok
  • Business Development Manager Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246