Manager Sprzedaży (branża polimery)
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
11. 9. 2024

manager-sprzedazy-branza-polimery-2

Obowiązki

  • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami na rynku zagranicznym (głównie Europa)
  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • doradztwo produktowe w zakresie polioli
  • przygotowywanie ofert i analiz handlowych
  • współpraca z działem planowania, logistyki, obsługi klienta
  • przygotowanie raportów i sprawozdań realizacji sprzedaży

Wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne
  • min. 4-letnie doświadczenie w sprzedaży/ doradztwa produktowego/ zarządzania grupą produktową
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • umiejętność budowania trwałych i efektywnych relacji z klientem
  • rozwinięte kompetencje komunikacyjne i negocjacyjne
  • umiejętność współpracy w zespole i wymiany informacji
  • gotowość do odbywania podróży służbowych w kraju i za granicą
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • interesująca praca w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • współpraca z klientami z całego świata
  • przyjazna atmosfera pracy i wsparcie doświadczonych pracowników z działów badawczych oraz technical service
  • możliwość odbycia szkoleń interpersonalnych
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon i laptop
  • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport oraz studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego, siłownia i boisko na terenie firmy)

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Manager Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567