Manager sprzedaży
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024

manager-sprzedazy-10

Obowiązki

  • Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami na rynku zagranicznym (głównie Europa)
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Przygotowanie raportów i sprawozdań realizacji sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert i analiz handlowych
  • Współpraca z działem planowania, logistyki, obsługi klienta

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów wielkotonażowych w branży produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację – warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięte kompetencje negocjacji handlowych
  • Umiejętność budowania trwałych i efektywnych relacji z klientem również zagranicznym
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (w tym podróży zagranicznych)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w branży chemicznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Interesująca praca w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym i wciąż rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Współpraca z klientami z całego świata
  • Przyjazna atmosfera pracy i wsparcie doświadczonych pracowników
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon i laptop
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport oraz studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego, siłownia i boisko na terenie firmy)

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Manager Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914