Manager Sprzedaży
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
11. 9. 2024

manager-sprzedazy-11

Obowiązki

  • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami na rynku polskim i zagranicznym;
  • realizacja założonych planów sprzedaży;
  • doradztwo produktowe w zakresie chemii surfaktantów dla branży kosmetycznej i detergentowej;
  • przygotowywanie analiz marketingowych, ofert;
  • współpraca z działem planowania, logistyki, obsługi klienta;
  • przygotowanie raportów i sprawozdań realizacji sprzedaży.

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w branży chemicznej lub pokrewnej (np. kosmetycznej, detergentowej), mile widziane doświadczenie w sprzedaży chemikaliów do branży tekstylnej i/lub skórzanej;
  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne (np. biotechnologia);
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • rozwinięte kompetencje komunikacyjne i negocjacyjne;
  • umiejętność współpracy w zespole i wymiany informacji;
  • gotowość do odbywania podróży służbowych (w tym podróży zagranicznych);
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • interesująca, samodzielna praca w międzynarodowej organizacji;
  • możliwość poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach;
  • możliwość dofinansowania studiów podyplomowych;
  • narzędzia pracy: laptop, telefon i samochód służbowy;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w spółce notowanej na GPW;
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport,  turnieje sportowe, możliwość ubezpieczenia grupowego).

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Manager Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584