Manager Sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
C4i Consultants for Industry
4. 6. 2024

C4i oznacza Consultants for Industry, a nasze motto to "znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu audio-wideo". Zajmujemy się techniką audio wideo,dostarczaniem rozwiązań Digital Signage, odtwarzaczy multimedialnych, mini PC, rozdzielaczy, przełączników, matryc, skalerów, okablowania. Specjalizujemy się w dystrybucji urządzeń zapewniających dostęp do cyfrowej technologii, multimediów i rozrywki, ale przede wszystkim dostarczamy urządzenia na profesjonalny rynek instalacyjny.Reprezentujemy wielu znaczących producentów sprzętu AV jak Barix, Brightsign , SCP , Zidoo Kramer Electronics, VDWall, Feelworld, Cuanbo, HDCVT, Dune, Revo, FXN,, SFX, LAN i innych. W związku z rozwojem firmy, do naszego zespołu poszukujemy energicznej i zmotywowanej osoby na stanowisko: Manager Sprzedaży względnie Specjalista ds Sprzedaży z możliwością awansu na stanowisko Manager Sprzedaży
Zadania:
-obsługa klientów sklepu internetowego i zarządzanie nim
-obsługa klientów hurtowych i integratorów systemów audiowizualnych
-obsługa programu fakturującego i współpraca z księgowością
-marketing elektroniczny SEM/SEO ,Google Analytics, Adwords, Search Console -w przypadku chęci i uzdolnień w kierunku marketingu internetowego, istnieje możliwość przeniesienia obowiązków i specjalizacji w tym kierunku
Wymagania: - znajomość branży audio wideo , hobby lub minimum 1 rok ciągłego doświadczenia na podobnym stanowisku w tej branży
- wykształcenie średnie lub wyższe studenci powyżej 3 roku
- niekaralność - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - skrupulatność, bardzo dobra organizacja własnej pracy - dyspozycyjność
-samodzielność i zaradność - bardzo dobra znajomość obsługi komputera, internetu i pakietu ms office - szczególnie excel, programów graficznych
-osoba niepaląca i nieuczestnicząca w znanym eksperymencie medycznym Oferujemy:
-trudną ale przynoszącą wiele zadowolenia pracę
-uzyskanie unikalnego doświadczenia i kompetencji: w sprzedaży, w obsłudze klienta i marketingu internetowym
-atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników
-pracę w młodej, dynamicznej firmie, mającej dostęp do najnowszych, zaawansowanych technologii w międzynarodowym środowisku
chętni proszeni są o przesłanie CV i listu motywacyjnego (uwaga: oferty bez listu motywacyjnego nie będą rozpatrywane)
ID: 798218540

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696