Manager Spedycji
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Sanmar Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Jeżeli jesteś osobą, która stawia na rozwój swojej kariery zawodowej, lubi wyzwania i chce otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie za swoją pracę, to ta oferta jest dla Ciebie.

Spedycja Sanmar, w związku ze swoim rozwojem, poszukuje wykwalifikowanych osób, które obejmą stanowisko managera zespołu spedycyjnego.

Poszukujemy osób zaangażowanych, doświadczonych w zarządzaniu i pracy jako spedytor w transporcie krajowym i/lub międzynarodowym, znających rynek spedycyjny oraz klientów i przewoźników na nim działających.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku wielokrotnie wyróżnianej w uznaniu naszej wysokiej kultury płatniczej, szybkiego wzrostu, rozwoju i stabilnej kondycji finansowej.

Pracując na stanowisku Managera Spedycji będziesz odpowiedzialny za:

- budowanie pozytywnych relacji z klientem i udzielania porad związanych z procesem spedycji,

- zbudowanie zespołu spedytorów i koordynowanie ich pracy,

- pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi,

- organizację całego cyklu usług spedycyjno-przewozowych,

- przestrzeganie procedur obowiązujących w firmie,

- aktywną współpracę z działami administracji, prawnym oraz handlowym.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie pracy w spedycji międzynarodowej i/lub krajowej,
  • kompetencje lidera,
  • zaangażowanie, umiejętność organizacji pracy swojej i podległego zespołu,
  • znajomość języka angielskiego i/lub innego języka obcego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • umiejętność budowania polityki cenowej,
  • zdolności analityczne; umiejętność wyciągania wniosków z danych historycznych,
  • otwartość na reorganizację transportu,
  • świadomość i umiejętność pracy zespołowej,
  • znajomość giełd transportowych.

To oferujemy

  • możliwość pracy wg ustalonych warunków. Stawiamy na otwartość w biznesie, nie narzucamy sztywnych schematów działania,
  • wsparcie w realizacji nowych pomysłów,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz comiesięczny, wysoki system premiowy,
  • zadaniowy system czasu pracy,
  • dedykowane wsparcie administracyjne. Odciążymy Cię z fakturowania zleceń,
  • doradztwo prawne, posiadamy własny dział prawny,
  • szkolenia indywidualne i grupowe,
  • wyjazdy integracyjne,
  • komfortowe warunki pracy,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • kursy językowe (5 języków do wyboru),
  • dofinansowanie do karty Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

  • Praca Gdańsk
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Manager gdański
  • Content Manager Gdańsk
  • Account manager Gdańsk
  • Project Manager Gdańsk
  • Product manager Gdańsk
  • HR Manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087