Manager/Specjalista e-commerce (B2C)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Nasz klient to prestiżowa firma działająca w branży produktów selektywnych od kilkudziesięciu lat, specjalizująca się w sprzedaży produktów premium. Posiadając sklepy stacjonarne oraz sklep internetowy, zapewniają swoim klientom bezpłatną wysyłkę, zwrot towaru, atrakcyjne opcje finansowania zakupów.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie i znajomość specyfiki sprzedaży e-commerce B2C
  • umiejętność pracy z klientem
  • umiejętności analityczne, sprzedażowe, negocjacyjne i pracy zespołowej
  • biegła znajomość mechanizmów SEO/SEM oraz biegła obsługa

Google Analytics, Trade Watch, Google Ads

Dodatkowe atuty:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub b2b)
  • benefity oraz narzędzia pracy
  • stabilne zatrudnienie u lidera w branży
  • dobrą atmosferę w zespole

Oferujemy:

Obowiązki:

  • zarządzanie rozwojem i udoskonalaniem kanału sprzedaży on-line, m in w zakresie:
    • treści, wyglądu, funkcjonalności strony i odpowiedniej ekspozycji produktów;
    • marketingu online w tym SEO, SEM w wyszukiwarkach i social mediach;
  • odpowiedzialność, kontrolowanie i optymalizacja procesow sprzedaży m in w zakresie:
    • udzielania odpowiedzi na zapytania dotyczące specyfikacji i cen produktów;
    • realizowania zamówień i komunikowania klientom statusow realizacji zamówień;
    • udzielania odpowiedzi na zapytania klientów dotyczące realizowanych zamówień;
    • opieki posprzedażowej i obsługi reklamacji;
  • współpraca i zarządzanie 3-osobowym zespołem obsługi klienta
  • monitoring trendów rynkowych w obszarze e-commerce, w szczególności konkurencji i wdrażanie rozwiązań służących poprawie wyników
  • wyznaczanie celów ilościowych i jakościowych dla zespołu wraz z oceną wykonania
  • bieżące raportowanie wyników i analiza efektów podejmowanych działań;
  • współpraca z dostawcami usług kurierskich i dostawcami systemów płatności

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. e-commerce Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238