Manager Sklepu
  • Rusocice
małopolskie, Rusocice, małopolskie, Polska
FHU ŁUKASIK
28. 9. 2024

Jesteśmy firmą Lewiatan, od 20 lat działającą w obszarze handlu detalicznego. W naszych sklepach zatrudniamy ponad 300 pracowników. Naszym celem jest kontynuacja dynamicznego rozwoju firmy i stałe polepszanie jakości świadczonych usług, tym samym szukamy kasjerów/sprzedawców/pracowników na dział stoisko mięso-wędliny do naszego nowo otwieranego sklepu w Rusocicach, którzy zostaną nowymi członkami naszego zespołu.
Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem,
  • Wspieranie realizacji celów firmy,
  • Utrzymywanie relacji z klientami,
  • Prowadzenie szkoleń dla nowych członków zespołu,
  • Składanie zamówień,
  • Monitorowanie pracy personelu,
  • Zarządzanie prezentacją promocyjnych produktów,
  • Uczestnictwo w inwentaryzacjach,
  • Dbanie o procedury bezpieczeństwa.

Wymagania dla kandydatów:

  • Niezależność, odpowiedzialność, uczciwość,
  • Chęć uczestnictwa w szkoleniach,
  • Doświadczenie w branży,
  • Umiejętności sprzedażowe.

Co oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Pełen etat,
  • Program szkoleniowy i adaptacyjny,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Wsparcie finansowe i materialne w sytuacjach kryzysowych,
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia, także dla rodziny.

  • Praca małopolskie
  • Manager małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392