Manager Showroomu Befame
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Befame sp. z o.o.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprawne kierowanie sklepem i showroomem
  • Utrzymywanie najwyższych standardów obsługi klienta
  • Doradztwo kolorystyczne i aranżacyjne skierowane do klientów indywidualnych
  • Tworzenie ekspozycji oraz dekoracji
  • Profesjonalne doradztwo produktowe
  • Współpraca z architektami, dekoratorami i wykonawcami
  • Dbanie o wizerunek showroomu

WYMAGANIA:
  • Znajomość trendów wnętrzarskich
  • Umiejętność pracy z kolorami i kreatywność
  • Łatwość i szybkość budowania relacji w celach sprzedażowych
  • Sprawna, przyjazna i efektywna obsługa klienta
  • Gotowość do zaangażowania się w realizację strategi firmy
  • Doświadczenie w obsłudze klienta sektorze Premium
  • Zainteresowanie dresingiem oraz trendami
  • Mile widziana osoba zajmująca się projektowaniem i dekorowaniem wnętrz

OFERUJEMY:
  • interesującą , stałą prace w oparciu o umowę o prace
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę z ambitnym zespołem
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w dużej i międzynarodowej firmie

  • Praca Bielsko-Biała
  • Manager Bielsko-Biała
  • Content Manager Bielsko-Biała
  • Account manager Bielsko-Biała
  • Project Manager Bielsko-Biała
  • Product manager Bielsko-Biała
  • HR Manager Bielsko-Biała
  • Key Account Manager Bielsko-Biała
  • Business Development Manager Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536