Manager Showroomu
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Upin
2. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• Zarządzanie zespołem montażystów (planowanie i organizacja harmonogramu pracy, rozliczanie finansowe)
• Zarządzanie magazynem (oznaczanie towarów przeznaczonych do zamontowania, przyjmowanie dostaw)
• Bezpośredni kontakt z klientem
• Ustalanie terminów realizacji zleceń
• Obsługa klienta według standardów w 3 kanałach: telefonicznie, mailowo, w showroomie
• Wyceny i ofertowanie
• Raportowanie wyników
• Zamówienia u dostawców (formularze, platformy B2B - w zależności od dostawcy)
• Obsługa systemów CRM (Pipedrive), ERP (Enova)
Wymagania:
• Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
• Doświadczenie w branży osłon okiennych lub stolarki okiennej
• Mile widziane doświadczenie na stanowisku managerskim, szczególnie zarządzanie zespołem i dostawami
• Umiejętność identyfikowania potrzeb klientów
• Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i utrzymywania dobrych relacji z klientami
• Samodzielność w działaniu i braniu odpowiedzialności za podjęte decyzje, idące w parze z umiejętnością szybkiego reagowania w sytuacjach niestandardowych
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:
• Zatrudnienie na UoP
• Pracę stacjonarną w stałych godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku
• Stałe wynagrodzenie 6500-8000 złotych netto (uzależnione od doświadczenia)
• Ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie grupowe
• Szkolenia m.in. produktowe, techniczne, bezpośrednio u dostawców, w fabrykach
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Pracę w zgranym zespole

  • Praca Kraków
  • Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584