Manager rozwoju rynku - Europa Centralna (HUN, CZ, SL)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
8. 10. 2024

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. To już 18 lat na rynku.Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Jesteśmy butikową Agencją Rekrutacyjną, która podchodzi indywidualnie do potrzeb klientów i oczekiwań kandydatów. Pomagamy kandydatom w rozwoju kariery.

Aktualnie dla naszego klienta, dużej firmy produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych poszukujemy do działu sprzedaży eksportowej kandydatów na stanowisko Manager Rozwoju Rynku.

Zatrudnienie bezpośrednie u klienta.

Zadania:

  • wyszukiwanie klientów z internetowych baz danych (linkedin itp.).
  • prezentowanie firmy, umawianie spotkań,
  • uczestnictwo w wyjazdach służbowych: targi, konferencje.
  • ustalanie warunków wstępnych umów oraz tłumaczenie pism i dokumentów w danym języku,
  • pozyskiwanie zainteresowania klientów i doprowadzenie do zapytań ofertowych,
  • budowanie dobrego wizerunku firmy, działanie w sposób etyczny.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • język angielski biegle w mowie i piśmie- C1,
  • usposobienie pozwalające łatwo nawiązywać kontakty,
  • samodzielność w działaniu,
  • wykształcenie wyższe, (studia techniczne będą dodatkowym atutem),
  • doświadczenie we współpracy z klientami i sprzedaży,
  • zorientowanie na działanie i rozwiązywanie problemów,
  • gotowość do podejmowania nowych wyzwań i rozwoju zawodowego,
  • znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, automotive- mile widziane
  • gotowość do podróży służbowych po Europie - czynne prawo jazdy kat.B.

Oferta:

  • umowa o pracę lub B2B
  • praca hybrydowa,
  • przejrzysty system wynagrodzeń: podstawa + premia od zleceń,
  • jasne zasady współpracy, cele,
  • możliwość własnego rozwoju w obszarze negocjacji i zarządzania,
  • możliwość udziału w interesujących projektach,
  • pracę w firmie o standardach europejskich.

  • Praca Bydgoszcz
  • Manager Bydgoszcz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bydgoszcz
  • Content Manager Bydgoszcz
  • Account manager Bydgoszcz
  • Project Manager Bydgoszcz
  • Product manager Bydgoszcz
  • HR Manager Bydgoszcz
  • Key Account Manager Bydgoszcz
  • Business Development Manager Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190