Manager Restauracji Pracowniczej
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Sodexo Polska Spółka z o. o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie prestiżową restauracją pracowniczą,
  • Organizowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu,
  • Zarządzanie wszystkimi procesami operacyjnymi, procedurami i planami działania związanymi z utrzymaniem standardów marki,
  • Współtworzenie strategii sprzedażowej i marketingowej,
  • Budowanie otwartego i zaangażowanego zespołu,
  • Zarządzanie budżetem i utrzymanie optymalnego poziomu kosztów pracy poprzez odpowiednie planowanie, analizę i kontrolę czasu pracy.

Wymagania:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu restauracją,
  • Praktycznej znajomości zagadnień związanych z prowadzeniem restauracji,
  • Znajomości systemu HACCP oraz międzynarodowych standardów bezpieczeństwa żywności,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz samodzielności,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Znajomość systemów: Gastro POS (mile widziana),
  • Umiejętność kierowania zespołem i motywowania pracowników.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, poniedziałek - piątek w godz. 6:00-14:00
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, Multisport, bony na święta, premia roczna,
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • Rozbudowany system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Świetną atmosferę pracy, wspólnie z ludźmi, którzy wierzą w wartości firmy i wprowadzają je w życie.

  • Praca Poznań
  • Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749