Manager Projektów ds. Optymalizacji Procesów Biznesowych (SSC/BPO)
  • Kraków, Prądnik Czerwony
małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony, małopolskie, Polska
Conrad Electronic Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Conrad to jeden z największych dostawców dla przemysłu w zakresie elektroniki, techniki instalacyjnej oraz rozwiązań dla służb utrzymania ruchu. Nasz asortyment obejmuje ponad 1 000 000 produktów, w tym m.in. przyrządy pomiarowe, zasilacze, elementy techniki lutowniczej, podzespoły elektroniczne, komponenty aktywne i pasywne, elementy elektromechaniki, automatyki, pneumatyki, narzędzia, a także kable, materiały montażowe, urządzenia warsztatowe i wiele więcej. Jako profesjonalny partner biznesowy koncentrujemy się na połączeniu najlepszych produktów oraz kompleksowych usług w jednym miejscu.
Obowiązki:

  • Początkowa ocena procesów.
  • Prowadzenie projektów tradycyjnych i optymalizacyjnych: definiowanie, planowanie, zarządzanie, kontrola i podsumowanie.
  • Dokumentacja i mapowanie procesów w trakcie zmian i poprawek.
  • Zapewnienie napływu wiedzy dotyczącej zmodyfikowanych procesów.
  • Koordynacja współpracy w zespole projektowym i z innymi działami.
  • Dziel się umiejętnościami i spostrzeżeniami z zespołem.
  • Identifikowanie ryzyk i ich eskalacja w potrzebie.
  • Organizowanie spotkań z interesariuszami oraz omawianie statusów i problemów projektowych.
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji dla zarządu.

Wymagania:

  • Biegła znajomość angielskiego (B2/C1).
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami w międzynarodowym środowisku SSC/BPO.
  • Umiejętności z zakresu zarządzania i koordynacji projektów.
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów biznesowych.
  • Wykształcenie wyższe.

Mile widziane:

  • Certyfikaty z zarządzania projektami.
  • Doświadczenie w obsłudze klienta.
  • Umiejętności korzystania z SAP.
  • Znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Dofinansowanie do aktywności sportowych.
  • Prywatna opieka zdrowotna.
  • Dostęp do owoców.
  • Rabaty na produkty i usługi firmy.
  • Bezpłatna kawa i herbata.
  • Wsparcie finansowe na wypoczynek.

  • Praca małopolskie
  • Manager małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648