Manager Project
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Gobarto S.A.
14. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad budżetem projektu,
  • Kontrola harmonogramu projektu,
  • Ścisła współpraca z różnymi działami jak i firmami wspierającymi, w tym liderami i kierownikami projektów,
  • Zarządzanie zadaniami, priorytetami wewnątrz zespołu czy motywowanie jego członków do działania,
  • Zarządzanie projektem z uwzględnieniem ustalonych wymagań projektowych, czasu, budżetu, jakości i ryzyka,
  • Kierowanie organizacją projektu, w tym koordynowanie spotkań i ich dokumentowanie,
  • Koordynowanie i zarządzanie współpracą z dostawcami zewnętrznymi i dostawcami wewnętrznymi,
  • Ograniczanie ryzyka, aby zapewnić realizację projektów na czas i w ramach budżetu,
  • Kontrola zmian we wszystkich otwartych budżetach i łagodzenie kosztów poprzez korygowanie projektów, tam gdzie to konieczne,
  • Wsparcie działań operacyjnych, które będą wymagane przy wdrożeniu nowego systemu ERP,
  • Umiejętność wyznaczania krótko i długoterminowych celów w realizacji projektów,
  • Planowanie i potwierdzanie dostępności zasobów do realizacji projektu w poszczególnych fazach projektu,
  • Analiza luk: identyfikacja różnic pomiędzy sytuacją obecną a celem, identyfikacja obszarów wymagających ulepszeń lub przekształceń,
  • Generowanie regularnych raportów dla Komitetu Sterującego, podsumowujące status projektu, kluczowe wskaźniki i wszelkie istotne spostrzeżeń,
  • Wysokie umiejętności analityczne i doświadczenie w mapowaniu procesów biznesowych,
  • Umiejętności interpersonalne oraz umiejętność budowania i utrzymywania relacji,
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • Kontrola i ewidencja umów, zamówień, rozrachunków z podwykonawcami,
  • Rekomendacje działań usprawniających i poprawiających efektywność,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży FMCG,
  • Znajomość różnych metodologii zarządzania projektami PMI, Prince, Agile, Certyfikacja w jednej z tych metodologii obowiązkowa,
  • Doświadczenie w różnych kompleksowych projektach, w jednej lub kombinacji powyższych metodologii,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikowania sponsorom statusu realizacji projektu,
  • Znajomość operacyjna MS Project, Prince2Agile, JIRA, MS Office,
  • Sposób myślenia przywódcy,
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i kultura osobista,
  • Minimum 4 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania projektami, preferowane doświadczenie w projektach związanych z branżą FMCG i projektach IT,
  • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym,
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

To oferujemy

  • Bezpieczny pracodawca
  • Różne możliwości rozwoju - szkolenia, awanse, rekrutacje wewnętrzne
  • Świętowanie sukcesów
  • Fundusz socjalny
  • Integracja
  • Kawa z szefem
  • Najlepszy Zespół Ever
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Pakiet sportowy
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia, umowa o pracę, stabilna praca na dłużej

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045