Manager Produktu Schuitemaker & Veenhuis
  • śląskie
śląskie, śląskie, Polska
Agrihandler Sp. z o.o.
10. 4. 2024

Agrihandler Sp. z.o.o. jest wyłącznym importerem i dystrybutorem uznanych na rynku rolniczym maszyn m.in.: JCB, ALPEGO, Schuitemaker, Veenhuis, Fischer, Caffini.

Oferuje maszyny rolnicze, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Cała Polska

Ogólna odpowiedzialność:

Merytoryczne wsparcie procesów sprzedaży przyczep samozbierających SCHUITEMAKER oraz wozów asenizacyjnych VEENHUIS na terenie Polski oraz rozwój sprzedaży tej grupy produktów z wykorzystaniem sieci dealerskiej.

Obowiązki obejmują w szczególności

  • Budowanie wizerunku produktów na rynku polski
  • Udział w spotkaniach z klientami, jako wsparcie eksperckie podczas rozmów sprzedażowych.
  • Przygotowywanie i prowadzenie demonstracji u klientów oraz dla zespołów sprzedaży dealerów.
  • Przeprowadzanie szkoleń technicznych dla zespołów sprzedaży dealerów.
  • Analiza rynku maszyn rolniczych oraz znajomość zagadnień związanych z pozycjonowaniem produktów.
  • Udział w tworzeniu technicznych dokumentów sprzedażowych takich jak broszury, specyfikacje, prezentacje, arkusze danych itp.
  • Współpraca z Działem Marketingu w przegotowywaniu materiałów marketingowych
  • Monitorowanie i rozumienie trendów rynkowych / konkurencji dla oferowanych produktów
  • Rozwiązywanie problemów technicznych klientów – identyfikacja, analiza i wsparcie techniczne w procesie sprzedaży, uruchomienia maszyny i serwisu.
  • Przekazywanie informacji technicznych do Działu Wsparcia Technicznego, służące efektywniejszemu rozwiązywaniu problemów serwisowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, rolnictwo
  • Wiedza w zakresie technologii produkcji rolniczej i wykorzystania maszyn rolniczych
  • Doświadczenie w praktycznym zastosowaniu przyczep samozbierających oraz wozów asenizacyjnych.
  • Znajomość najlepszych praktyk przygotowania prezentacji

    i demonstracji produktów.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, obejmujące przekazywanie złożonych aspektów technicznych odbiorcom nieznającym się na technologii
  • Dobre umiejętności interpersonalne
  • Znajomość technik sprzedażowych, w tym prezentacji przewag produktu prowadzących do zawarcia transakcji.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację z dostawcami

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Motywacyjny pakiet wynagradzania
  • Szkolenia w zakresie wiedzy produktowej i technicznej
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Praca śląskie
  • Manager Siemianowice Śląskie
  • Manager Piekary Śląskie
  • Manager Ząbkowice Śląskie
  • Manager Oborniki Śląskie
  • Manager Stronie Śląskie
  • Manager Miasteczko Śląskie
  • Manager śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782