Manager Ośrodka Diagnostycznego Zdrowe Jelita
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Ośrodek Diagnostyczny Zdrowe Jelita
10. 8. 2024

Poszukujemy dynamicznego i doświadczonego Managera placówki medycznej, który dołączy do zespołu "Zdrowe Jelita". Idealny kandydat będzie odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie placówką medyczną i jej terenowymi oddziałami , zapewniając najwyższą jakość obsługi i satysfakcję pacjentów oraz efektywność operacyjną.
Miejsce pracy: Warszawa
Kluczowe Obowiązki:
Zarzadzanie operacyjne: nadzór nad codziennymi operacjami ośrodka, optymalizacja procesów oraz zapewnienie efektywności operacyjnej, monitorowanie wyników.
Zarządzanie Zespołem specjalistów medycznych I administracyjnych: rekrutacja, onboarding I offboarding, szkolenie i rozwój pracowników, tworzenie grafików oraz monitorowanie jakości pracy.
Obsługa pacjentów: zapewnienie najwyższego standardu obsługi pacjentów, zarządzanie reklamacjami oraz dbanie o pozytywny wizerunek placówki.
Finanse: Monitorowanie i kontrola kosztów, planowanie i zarządzanie budżetem oraz analiza finansowa,
Zgodność z regulacjami: utrzymywanie aktualnej wiedzy na temat przepisów branżowych oraz zapewnienie zgodności operacji ośrodka z wymaganiami prawnymi.
Współpraca z dostawcami: budowanie i zarządzanie relacjami z dostawcami, negocjacje warunków oraz zapewnienie ciągłości dostaw niezbędnych materiałów i sprzętu medycznego.
Zarządzanie Obiektami: Utrzymywanie infrastruktury ośrodka w odpowienim stanie technicznym, nadzorowanie prac remontowych I modernizacyjnych.
Kreowanie trendów: aktywne uczestnictwo w planowaniu strategicznym i rozwoju ośrodka.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe, preferowane w dziedzinach zarzadzania, dietetyki, medycyny, diagnostyki medycznej lub pokrewnych
Minumum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu placówką medyczną lub w podobnej roli.
Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania zespołem.
Znajomość przepisów i regulacji branżowych.
Silne umiejętności analityczne i umiejętności przewidywania procesów .
Umiejętność efektywnej komunikacji i budowania relacji z pacjentami oraz zespołem.
Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy w zależności od umiejętności i doświadczenia zawodowego
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
Pracę w nowoczesnym i dobrze wyposażonym ośrodku diagnostycznym.
Benefity pracownicze, w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie zdrowia i życia, karnety sportowe oraz inne świadczenia socjalne.
Jeśli jesteś osobą dynamiczną, ambitną i gotową na wyzwania, dołącz do naszego zespołu i wspólnie twórzmy przyszłość diagnostyki medycznej!
Jeśli jesteś zainteresowany(a), prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: @

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567