Manager Operacyjny (FinTech)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
FINUNION Sp. z o.o.
23. 9. 2024

Jesteśmy Fin Union, specjalizujemy się w kompleksowych usługach z zakresu wymiany walut. Nasza pasja i zaangażowanie sprawiają, że nie tylko oferujemy konkurencyjne kursy, ale także zapewniamy profesjonalną obsługę opartą na zaufaniu i pełnym zrozumieniu potrzeb naszych Klientów.

Obecnie poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko Managera Operacyjnego w branży FinTech (Operations Manager - FinTech).

Osoba ta obejmować będzie kluczową pozycję w polskim oddziale FinUnion (nowe stanowisko), gwarantujemy rozwój wraz z biznesem, wyzwania zawodowe i możliwość budowania procesów od podstaw.

Praca bezpośrednio z Właścicielem i Założycielem FinUnion oraz z Zespołem, który odnosi sukcesy w rozwoju biznesu przez ponad 5 lat.

Nasze Wymagania:

  • wyższe wykształcenie w obszarze finansów/zarządzania,
  • głębokie zrozumienie zasad, ról i procesów pracy w sektorze usług finansowych,
  • doświadczenie w pracy w sektorze finansowym (instytucje finansowe, stowarzyszenia usług finansowych, Narodowy Bank Polski) - minimum 3 lata,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim - minimum 2 lata,
  • zrozumienie zasad współpracy i wymagań Narodowego Banku Polskiego wobec firm finansowych,
  • umiejętność znajdowania i szybkiego oraz skutecznego wdrażania rozwiązań,
  • myślenie analityczne i gotowość do rozwoju,
  • otwartość na wyzwania i pracę zespołową.

Obowiązki:

  • aktywny udział w tworzeniu i wdrażaniu strategicznego planu rozwoju firmy finansowej (FinTech),
  • poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań dla efektywnej pracy w obszarze obsługi kasowej, przelewów, płatności, pracy z kryptowalutami i innymi,
  • ilościowy i jakościowy rozwój istniejącej sieci oraz budowa systemowej pracy firmy w obszarze świadczenia usług finansowych,
  • rozwój infrastruktury (sieci oddziałów fizycznych) oraz poszerzanie zakresu usług świadczonych przez firmę klientom,
  • optymalizacja bieżących procesów firmy,
  • poprawa szybkości i jakości świadczenia usług.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka angielskiego (poziom umożliwiający swobodną komunikację),
  • umiejętności pracy z oprogramowaniem finansowym,
  • doświadczenie w organizacji i zarządzaniu zespołami pracującymi zdalnie.

Oferujemy:

  • Pracę w trybie hybrydowym 2/3 lub 3/2 (nasze biuro znajduje się na warszawskiej Woli),
  • ⏰ Elastyczny grafik pracy,
  • Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B,
  • Wyzwania i rozwój zawodowy w start-up’ie z branży FinTech.

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848