Manager Marki Modowej (streetwear/obuwie) z j.angielskim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
SalesHR
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • międzynarodowe zarządzanie marką w branży modowej
  • utrzymywanie relacji i komunikacja z obecnymi klientami
  • rozwój nowego biznesu poprzez udział w targach międzynarodowych (moda/design)
  • tworzenie strategii sprzedaży, nawiązywanie i zlecanie projektów specjalnych/kolaboracji z projektantami, znanymi markami
  • codzienna komunikacja z centralą w Japonii

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na stanowisku związanym z Managerem marki / osobą od rozwoju biznesu
  • gotowość do podróży służbowych (głównie Europa) - do 50% czasu, zwłaszcza w okresach fashion-week
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom C1
  • umiejętności handlowe, proaktywna postawa, samodzielność
  • zainteresowanie tematyką modową - szczególnie streetwear, outdoor

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe do ustalenia w zależności od doświadczenia
  • możliwa praca hybrydowa po wdrożeniu
  • bardzo ciekawy charakter pracy - szczególnie dla osoby lubiącej podróżować i zainteresowanej modą
  • benefity - min opieka medyczna
  • możliwości rozwoju w firmie o japońskich korzeniach
  • dużą samodzielność i niebanalny charakter pracy

  • Praca Warszawa
  • Menedżer marki Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238