Manager / Managerka butiku
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Naree Sp. z o.o.
23. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • sprawne zarządzanie i umiejętność organizacji pracy pracowników
  • miła i profesjonalna obsługa klienta
  • dbanie o dobrą atmosferę i bezpieczeństwo
  • dbanie o wizerunek salonu i ekspozycję produktów
  • udzielanie porad w doborze produktów
  • obsługa kasy i terminala płatniczego

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność koordynowania zespołem
  • zaangażowanie i inicjatywa
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • zainteresowanie modą i wysokie poczucie estetyki

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się̨ firmie
  • ciekawą pracę z możliwością̨ rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie z dopiskiem nazwy stanowiska.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

  • Praca Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132