Manager Makroregionu B2B
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
Polenergia Fotowoltaika S.A.
9. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój zespołu sprzedażowego w podległym regionie.
  • Realizacja zespołowych celów sprzedażowych.
  • Szkolenie i wdrażanie Doradców Handlowych w terenie.
  • Wspieranie i motywowanie swojego zespołu.
  • Analizowanie i monitorowanie trendów na rynku OZE.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zespołem sprzedażowym.
  • Pracowałeś w obszarze sprzedaży B2C albo B2B.
  • Wyróżnia Cię wysoka skuteczność działania i nastawienie na realizację celu.
  • Jesteś osobą energiczną, otwartą i wychodzącą z inicjatywą.
  • Presja czasu i tempo działania nie paraliżuje Cię, a napędza.
  • Wychodzisz z założenia, że niemożliwe nie istnieje ;)
  • Preferujemy abyś miał doświadczenie w jednej z branż: OZE, bankowość, telekomunikacja.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + prowizja).
  • Auto służbowe, telefon, iPad z aplikacją sprzedażową.
  • Możliwość pracy w dużej, silnej i stabilnej organizacji.
  • Liczne konkursy sprzedażowe oraz wyjazdy integracyjne.
  • Bieżące wsparcie doświadczonych trenerów sprzedaży.
  • Dostęp do profesjonalnej platformy szkoleniowej.
  • Multisport, ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny.

  • Praca Toruń
  • Manager Toruń
  • Account manager Toruń
  • Project Manager Toruń
  • Product manager Toruń
  • HR Manager Toruń
  • Content Manager Toruń
  • Key Account Manager Toruń
  • Business Development Manager Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851