Manager Klubu Nowy Sącz
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, małopolskie, Polska
ipracujzdalnie.pl
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, sieci klubów fitness, poszukujemy Managera Klubu w Nowym Sączu.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:

  • Kierowanie zespołem pracowników klubu fitness
  • Przeprowadzanie rekrutacji, selekcji i szkolenia nowych członków zespołu
  • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych klubu fitness
  • Zapewnienie ciągłości sprzedaży poprzez współpracę z dostawcami klubu fitness
  • Organizowanie wydarzeń w klubie fitness oraz aktywne uczestnictwo w nich

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i bonusów
  •  Możliwość korzystania z pełnej oferty klubu fitness
  •  Pakiet szkoleń wstępnych związanych z obsługą aplikacji klubu fitness, standardami Obsługi Klienta i zarządzaniem zespołem
  •  Atrakcyjną stawkę godzinową uzależnioną od umiejętności i doświadczenia
  •  Możliwości ciągłego rozwoju

Wymagania

  • Dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin (również w weekendy)
  • Sumienności (dokładnego wykonywania wszystkich powierzonych obowiązków)
  •  Doskonałej organizacji pracy własnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie mile widziane

  • Praca Nowy Sącz
  • Manager Nowy Sącz
  • HR Manager Nowy Sącz
  • Account manager Nowy Sącz
  • Project Manager Nowy Sącz
  • Product manager Nowy Sącz
  • Content Manager Nowy Sącz
  • Business Development Manager Nowy Sącz
  • Key Account Manager Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662