Manager kawiarni
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
OmniOffice Sp. z o.o.
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Managera kawiarni.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie personelem - planowanie grafików pracy.
  • Szkolenie nowych pracowników.
  • Wykonywanie obowiązków baristy.
  • Przygotowanie napojów i wypieków oraz obsługa klienta.
  • Kontrola stanów magazynowych.
  • Monitorowanie obrotu finansowego.
  • Kontrola budżetu i wydatków.
  • Przedstawienie co miesięcznego budżetu kawiarni.
  • Obsługa transakcji finansowych.
  • Tworzenie raportów finansowych.
  • Marketing i promocja we współpracy z działem Marketingu.
  • Wybór dostawców i negocjacje warunków dostaw.
  • Monitorowanie popularności produktów i dostosowywanie oferty.
  • Zapewnienie zgodności z przepisami sanitarnymi i bezpieczeństwa.
  • Dbanie o jakość i wygląd bufetu śniadaniowego.
  • Współpraca z przełożonym i resztą współpracowników.
  • Raportowanie do przełożonego odnośnie funkcjonowania kawiarni, przychodów itp.
  • Analizowanie konkurencji i rynku.
  • Podnoszenie poziomu sprzedaży oferty śniadaniowej itp, kawy i wypieków premium.
  • Wdrażanie innowacji w kawiarni.
  • Monitorowanie czystości i porządku w kawiarni.
  • Dbanie o czystość w obszarze pracy.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym obsługę klienta (B1/B2)
  • punktualność i dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej
  • doświadczenie w pracy jako barista
  • Mile widziane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu własnego bistro / baru / kawiarni.

Oferujemy

  • kontrakt B2B
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • dostęp do siłowni
  • możliwość pracy w środowisku biznesowym
  • pracę w jednej z naszych lokalizacji w Warszawie (Warszawa Powiśle)

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 496
    18 931