Manager kantyny
  • Opole
Opole, Opole, Województwo opolskie, Polska
KMM Gastronomia Sp. z o.o.
13. 10. 2024

Firma zajmującą się obsługą kantyny pracowniczej na terenie zakładu produkcyjnego Famet S.A. poszukuje osoby w roli MANAGERA obiektu.

OBOWIĄZKI:

  • Administracyjne zarządzanie stołówką i odpowiedzialność za jej organizację
  • Zarządzanie personelem stołówki w celu zapewnienia sprawnej obsługi klientów
  • Planowanie pracy zespołu, tworzenie grafików, obsługa systemu elektronicznej ewidencji czasu pracy
  • Rekrutacje uzupełniające kadrę w razie potrzeby
  • Tworzenie nowych menu i propozycji dań we współpracy z Szefem kuchni/Szefem produkcji
  • Kontrola stanu magazynowego, zapobieganie stratom
  • Współpraca z księgowym oraz działem personalnym
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Wdrażanie strategii biznesowych oraz reprezentowanie organizacji na zewnątrz
  • Utrzymywanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa żywności

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie zawodowe jako manager lub kierownik stołówki/restauracji, preferowane doświadczenie w branży zbliżonej do gastronomii zbiorowej
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność, umiejętność rozwiązywania konfliktów w zespole, umiejętność delegowania obowiązków pracowników,
  • Umiejętność zarządzania salą oraz personelem

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Samodzielne kierowanie własnym czasem pracy od poniedziałku do piątku
  • Przyuczenie oraz szkolenia niezbędne do pracy na stanowisku
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Bezpłatne posiłki pracownicze

Na stanowisku menedżerskim trzeba radzić sobie z zadaniami takimi jak: organizowanie, planowanie, podejmowanie decyzji, przewodzenie, motywowanie, rozwiązywanie konfliktów pracowniczych, kontrolowanie, opracowywanie i wdrażanie strategii biznesowych oraz reprezentowanie organizacji na zewnątrz.

  • Praca Opole
  • Manager Opole
  • Manager Opole Lubelskie
  • HR Manager Opole
  • Account manager Opole
  • Project Manager Opole
  • Product manager Opole
  • Content Manager Opole
  • Business Development Manager Opole
  • Key Account Manager Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889