Manager/ka Zespołu i Procesów
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
SZKOŁA W CHMURZE SP. Z O.O.
6. 6. 2024

Szukasz miejsca, które jednocześnie będzie wyzwaniem, przygodą i zapewni pracę z misją?

Dołączając do naszego zespołu, znajdziesz się w inspirującym środowisku, pełnym pasjonatów i kreatywnych umysłów. Jeśli szukasz pracy z sensem i chcesz mieć realny wpływ na transformację edukacji i jej przyszłość, to jest miejsce dla Ciebie! Poszukujemy doświadczonego Lidera/ki, który/a będzie odpowiedzialny/a za efektywne działanie dużego i rozproszonego zespołu. Mamy dla Ciebie zadania, które będą obejmować optymalizację procesów, zarządzanie zespołem oraz dbanie o przestrzeganie przepisów prawa oświatowego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w optymalizacji procesów - identyfikujesz obszary do usprawnienia i skutecznie wdrażasz zmiany.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem rozproszonym, min. 30-osobowym - jesteś odpowiedzialnym/ą Liderem/Liderką i potrafisz efektywnie koordynować pracę dużego zespołu.
  • Znajomość przepisów prawa oświatowego lub otwartość na zgłębienie tych obszarów - cały czas mówimy o pracy w szkole, innowacyjnej, ale szkole.
  • Duża otwartość i gotowość do wyzwań - i przy tym duży ownership.
  • Elastyczność i luz - bez tego byłoby nam naprawdę ciężko ;)

Obowiązki:

  • Optymalizacja procesów w celu zwiększenia efektywności działania zespołu.
  • Zarządzanie zespołem, koordynacja pracy i monitorowanie wyników.
  • Zapewnienie zgodności działań z przepisami.
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów i podejmowanie decyzji w celu osiągnięcia celów operacyjnych, a są one ambitne!
  • Raportowanie - stawiamy na jasną i szczerą komunikację, żeby nam się dobrze pracowało ;)

Oferujemy:

  • Pracę wśród życzliwych i wspierających osób – stawiamy na relacje i dobrą atmosferę, mówimy sobie po imieniu i dużo rozmawiamy.
  • Wpływ i nieskrępowany rozwój – Twoje pomysły i rozwiązania traktujemy na serio.
  • Elastyczność – sam/a ustalisz czas swojej pracy,
  • Pracę z biura lub zdalną – codziennie jesteś mile widziany/a w biurze, ale sam/a decydujesz, gdzie chcesz pracować.
  • Dofinansowanie do karty MultiSport i opieki medycznej – lubimy sport, dbamy o zdrowie.
  • Dostęp do konsultacji psychologicznych, coachingu i specjalnego programu dla liderów – stawiamy na rozwój.
  • Pracę z misją i udział w zmianie społecznej – jesteśmy marzycielami i chcemy wpływać na świat edukacji z energią i rozmachem! A Ty?

Proces wgląda tak:

  1. Selekcja CV
  2. Uzupełnienie aplikacji w formie videocalla - 10 min
  3. Rozmowa z rekruterką - 30 min
  4. Rozmowa z członkiem zarządu - tu już gruby konkret ;)

Po pomyślnym przejściu tych etapów, złożymy Ci ofertę i zaprosimy do współpracy ☁

  • Praca Szczecin
  • Manager Szczecin
  • Account manager Szczecin
  • Project Manager Szczecin
  • Product manager Szczecin
  • HR Manager Szczecin
  • Content Manager Szczecin
  • Specjalista ds. kadr i płac Szczecin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Szczecin
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Szczecin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851