Manager/ka ds. rachunkowości
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
JAGA Recruitment Sp. z o.o.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

JAGA Recruitment Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Gdańsk
Pracodawca
Dodano
11.06.2024
Numer referencyjny
22513_42646

Zadania:

  • Zarządzanie pracą zespołu, delegowanie zadań

    i nadzór nad projektami;
  • Realizowanie projektów księgowych (sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych itp.);
  • Reprezentowanie klientów w kontaktach z urzędami skarbowymi, audytorami oraz instytucjami publicznymi;
  • Kontakt i utrzymywanie relacji z klientami;

Nasze wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawnych w zakresie pełnej księgowości i podatków;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane z kierunku rachunkowości;
  • Znajomość programów komputerowych: Symfonia, Optima lub pokrewnych, oraz pakietu MS Office;
  • Komunikatywność i wielozadaniowość;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę hybrydową - 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie;
  • Kartę multisport;
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Szkolenia, kursy i webinary w ramach poszerzania wiedzy i umiejętności;

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Aktualnie prowadzimy rekrutację stałą dla naszego klienta, który należy do jednej z największych na świecie sieci firm świadczących usługi księgowe i doradcze w zakresie audytu, podatków, rachunkowości, konsultingu i szkoleń.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Manager/ki ds. rachunkowości zewnętrznej.

  • Praca Gdańsk
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Manager gdański
  • Account manager Gdańsk
  • Project Manager Gdańsk
  • Product manager Gdańsk
  • HR Manager Gdańsk
  • Content Manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851