Manager IT, programista SQL
  • Swarzędz
Swarzędz, Swarzędz, Wielkopolskie, Polska
Agmamito
11. 6. 2024

Poszukujemy Managera IT do pracy stacjonarnej w naszym biurze w Jasinie w godzinach 8.00- 16.00.
Twój zakres obowiązków:
wdrażanie nowych systemów operacyjnych
bieżąca pomoc informatyczno-techniczna
administracja siecią LAN i WIFI
administracja systemem alarmowym wraz z kontrolą dostępu
zarządzanie systemem kopii zapasowych maszyn wirtualnych oraz serwera plików
administracja systemem monitoringu
administracja systemem automatyki budynkowej Loxone wraz z kontrolą dostępu do biurowca
administracja komputerami i drukarkami
wsparcie użytkowników
rozwiązywanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem
instalacja nowych stanowisk wraz z instalacją oprogramowania
administracja serwerem WWW wraz z serwerem pocztowym
aktualizacja serwera
Nasze wymagania:
Znajomość SQL
Znajomość Comarch ERP XL i WMS
Umiejętność pracy samodzielnej, jak i zespołowej
Bardzo dobra organizacja pracy
Wysoka kultura osobista
Oferujemy:
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Multisport
Spotkania integracyjne

  • Praca Swarzędz
  • Manager Swarzędz
  • Swarzędz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080