Manager IT ds E-commerce
  • Konin
Konin, Konin, Wielkopolskie, Polska
Primabiotic
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Konin, Hurtowa 2

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem informatycznym
  • Min 5 lat doświadczenia w pracy z dużymi e -commercami (powyżej 8 tysięcy zamówień/msc)
  • Rozumienie potrzeb e-commerce w kontekście optymalizacji i skuteczności platformy
  • Znajomość środowiska Woocomerce
  • Doświadczenie w migrowaniu sklepów internetowych
  • Rozumienie potrzeb optymalizacji konwersji strony - komunikacja z Performance Marketingiem
  • Rozumienie i korzystanie z narzędzi optymalizacji strony
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami wydajnościowymi IT: testy obciążeniowe oraz efektywnościowymi: HotJar, CUX, Google Analytics
  • Doświadczenie z programami do zarządzania projektami oraz umiejętność monitorowania wdrożeń z wykorzystaniem takich narzędzi
  • Doświadczenie w tworzeniu i kontrolowaniu budżetu IT w zakresie e-commerce
  • Doświadczenie w tworzeniu i wprowadzaniu procedur, automatyzacji
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym (B2/C1)

Twoje główne zadania:

  • Odpowiedzialność za utrzymanie bezawaryjnego działania i rozwój sklepów e-commerce w firmie.
  • Współtworzenie strategii IT dla obszaru e-commerce w połączeniu ze wszystkimi powiązanymi obszarami: klienci, marketing, logistyka, pracownicy, zespół
  • Zbudowanie i zarządzanie zespołem IT ds. e-commerce

Co oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w obszarze e-commerce
  • Szerokie możliwości rozwoju – zbudowanie zespołu IT ds. e-commerce
  • Zgrany team, który nie tylko będzie Cię wspierał, lecz także chętnie nauczy się czegoś nowego od Ciebie
  • Pakiet benefitów: Welcome Pack , opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, możliwość pracy zdalnej, zniżki na firmowe produkty

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Zapoznajemy się z Twoim CV
  • I spotkanie (online)
  • Jeśli zaiskrzy ✨ II spotkanie z managerem działu
  • Decyzja o zatrudnieniu i oferta!

  • Praca Konin
  • Specjalista ds. e-commerce Konin
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Konin
  • Administrator IT Konin
  • Manager Konin
  • Account manager Konin
  • Project Manager Konin
  • Product manager Konin
  • HR Manager Konin
  • Content Manager Konin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Konin
  • Konin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851