Manager - IT Audit & Assurance
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
KPMG
30. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

  • Windows

O projekcie

Zespół Assurance zajmuje się świadczeniem usług dotyczących audytów procesów IT, w tym m.in. audytów procesów biznesowych i sprawozdawczych, przeglądów i weryfikacji systemów informatycznych, analizy dużych zbiorów danych, a także projektowaniem, testowaniem i oceną środowiska kontrolnego w obszarach związanych z IT oraz w procesach biznesowych.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie, a także przeprowadzanie projektów dotyczących:
  • audytów IT (systemy IT i procesy IT);
  • usług atestacyjnych (ISAE 3402, ISAE 3000, SOC
  • Przeprowadzanie audytów mających na celu zapewnienie zgodności z regulacjami;
  • Identyfikacja, projektowanie, wdrażanie oraz ocena mechanizmów kontrolnych (w tym mechanizmów automatycznych) w obszarze IT oraz obszarach biznesowych;
  • Analiza i testowanie kontroli automatycznych w tym interfejsów i przepływów danych pomiędzy systemami informatycznymi;
  • Dokumentacja wyników prac i raportowanie wyników zgodnie z ustalonym harmonogramem;
  • Uzgadnianie szczegółowego zakresu realizowanych projektów z klientami;
  • Budowanie trwałych relacji z klientami;
  • Wsparcie Zespołu w rozwoju istniejącego portfolio usług;
  • Zarządzanie zespołem konsultantów uwzględniające dbałość o rozwój zespołu.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie (w przypadku stanowiska Manager) i 7 lat (w przypadku stanowiska Starszy Manager) w zakresie audytów IT, testów kontroli automatycznych, a także usług atestacyjnych zgodnych z ISAE 3000 i 3402;
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: Informatyka, Ekonomia, Audyt Wewnętrzny / IT;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołami projektowymi;
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych z Klientami;
  • Zdolność do kreatywnego oraz nieszablonowego myślenia, rozwiązywania złożonych problemów, a także wykorzystywanie wiedzy teoretycznej w rozwiązywaniu skomplikowanych sytuacji projektowych;
  • Zrozumienie wpływu procesów biznesowych na sprawozdawczość finansową, zasad zarządzania ładem korporacyjnym i IT, funkcjonowania systemów kontroli wewnętrznej;
  • Motywacja i chęć do dalszego rozwoju;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (dodatkowy język jako atut);
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Posiadanie certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, takich jak CISA, CIA, CRISC, CGEIT, COBIT, ISO/IEC 27001, ITIL Foundation (Kandydaci będący w trakcie zdobywania tych certyfikatów mogą liczyć na pomoc KPMG w realizacji tego celu).

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej
  • Udział w projektach realizowanych w skali międzynarodowej
  • Finansowanie kwalifikacji zawodowych
  • Stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
  • Szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • Wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • Program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • Program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • Pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
  • Prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
  • Udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
  • Dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
  • Prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach

Etapy rekrutacji

  • Aplikacja online
  • Rozmowa rekrutacyjna
  • Witamy na pokładzie!

KPMG

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 265 000 pracowników w 143 krajach. W Polsce jest nas prawie 2100 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370