Manager Housekeepingu
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
HR GO
26. 9. 2024

Do pięciogwiazdkowego obiektu położonego 10 km od Olsztyna poszukujemy osoby, na stanowisko Manager Housekeepingu.
Zakres obowiązków:
- odpowiedzialność za czystość w pokojach,
odpowiedzialność w częściach wspólnych obiektu hotelowego: sale konferencyjne, strefa wellness (spa i baseny), lobby, korytarze;
- organizacja czasu pracy całego działu oraz nadzór nad pracą pokojowych;
- zgłaszanie usterek do działu technicznego i egzekwowanie ich poprawnego wykonania;
- ewidencja wyposażenia pokoi, uzupełnianie braków;
- nadzór nad stanem magazynowym materiałów (zapas środków czystości, bielizny pościelowej, informacji dla Gości);
- ścisła współpraca z działem technicznym oraz z recepcją, a także z dyrektorem operacyjnym;
Wymagania:
- bardzo wysokie poczucie estetyki i czystości;
- obowiązkowość i bardzo dobra organizacji pracy;
- doświadczenie na podobnym stanowisku;
- pozytywna energia i chęć do pracy w dziale służby pięter;
- znajomość zasad BHP;
- komunikatywność i wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
- bardzo dobre warunki zatrudnienia;
- pracę w pięknym obiekcie położonym nad jeziorem, w gronie;
- profesjonalistów i pasjonatów;
- szkolenie wdrażające;
- przyjazną atmosferę w pracy;
- elastyczny grafik pracy.

  • Praca Olsztyn
  • Manager Olsztyn
  • Account manager Olsztyn
  • Project Manager Olsztyn
  • Product manager Olsztyn
  • Content Manager Olsztyn
  • HR Manager Olsztyn
  • Key Account Manager Olsztyn
  • Business Development Manager Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836