Manager floty Samochodowej
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
SYNAGO MACIEJ JANKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
3. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie flotą samochodową zgodnie z polityką flotową,
  • Bieżąca aktualizacja zapisów polityki flotowej,
  • Zarządzanie procesami w obszarach: serwis, opony, ubezpieczenia, monitoring GPS,
  • Prowadzenie ewidencji pojazdów (dokumentacja techniczna i serwisowa, eksploatacji pojazdów),
  • Rejestr umów leasingowych i nadzór nad terminami zwrotów samochodów do firm leasingowych,
  • Bieżąca koordynacja i kontrola dostępności pojazdów (wydawanie użytkownikom, wsparcie),
  • Nadzór nad obsługą serwisową (autoryzacja napraw, weryfikacja napraw, rozliczanie faktur kosztowych, ubezpieczenia, przeglądy techniczne, przeglądy serwisowe, organizacja pomocy drogowej w razie awarii samochodu),
  • Bezpośrednia współpraca z serwisami samochodowymi,
  • Wybór ofert polis ubezpieczeniowych, współpraca z brokerami,
  • Prowadzenie dokumentacji dot. ubezpieczeń samochodów, szkód i procesów związanych z likwidacją szkód,
  • Nadzór nad kartami paliwowymi, analiza kosztów paliwa,
  • Analiza kosztów związanych z eksploatacją floty (wdrażanie działań mających na celu optymalizację kosztów) oraz weryfikacja faktur związanych z flotą,
  • Nadzór nad terminami przeglądów rejestracyjnych pojazdów i ważnością ubezpieczeń,
  • Kontrola przebiegów aut służbowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata (obsługa floty, zakupy techniczne)
  • Umiejętność negocjacji, asertywność,
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki samochodowej,
  • Umiejętność współpracy z podmiotami zewnętrznymi,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, diagnozowania usterek,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność określania priorytetów,
  • Dokładność i rzetelność,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B. - wymóg konieczny

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole oraz dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • służbowe narzędzia pracy;
  • służbowy samochód;
  • parking;
  • przeszkolenie do pracy;
  • miłą atmosferę, gdzie liczy się współpraca i wsparcie;
  • prywatne ubezpieczenie PZU
  • Karta Lekowa
  • dofinansowanie MultiSport, aby dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie;
  • Firmowa drużyna sportowa;
  • Luźne piątki z konkursem(wink)
  • Spotkania integracyjne;
  • miejsce pracy: Gdańsk Kowale.

  • Praca Gdańsk
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Manager gdański
  • Content Manager Gdańsk
  • Account manager Gdańsk
  • Project Manager Gdańsk
  • Product manager Gdańsk
  • HR Manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388