Manager floty
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
MAKO TSL
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Mako TSL Błażej Makurat

Jesteśmy polską firmą spedycyjną działającą na rynkach europejskich od 2011 roku. Wyrośliśmy na prowadzeniu busów plandek do 3,5 tony - jesteśmy największym graczem w tym segmencie rynku. Od maja 2022 roku weszliśmy również na duże auta (13.6 Standard oraz Mega), z najlepszymi na rynku warunkami dla Przewoźników.

Przez ostatnie 12 lat urośliśmy z małego przedsiębiorstwa zatrudniającego kilka osób do lidera na rynku zatrudniającego ponad 220 Pracowników. Każdy w zespole MAKO TSL to dla nas Partner. Cenimy ludzi z praktycznym doświadczeniem, którzy nastawieni są na stałą współpracę oraz ciągły rozwój. Oferujemy jasną ścieżkę kariery, która uzależniona jest od zaangażowania i wyników, a nie stażu pracy.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij przycisk Aplikuj i prześlij nam swój formularz.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie flotą ok. 200 pojazdów w ruchu międzynarodowym (busy plandeki do 3,5t oraz firanki 13,6 LDM)
  • Optymalizacja kosztów floty
  • Zarządzanie zespołem
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami (serwisy, karty paliwowe, systemy GPS, hurtownie motoryzacyjne)
  • Nadzór nad rekrutacją i szkoleniem kierowców ze standardów pracy
  • Nadzór nad stanem technicznym pojazdów oraz organizacja przeglądów i napraw
  • Prowadzenie ewidencji i dokumentacji związanej z flotą pojazdów
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • Wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu poprawę efektywności zarządzania flotą

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem flotą min. 100 pojazdów (ciężarowych lub osobowych)
  • Znajomość przepisów prawnych dotyczących transportu międzynarodowego na terenie UE i eksploatacji pojazdów
  • Doświadczenie w zatrudnianiu kierowców oraz znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców
  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Samochód służbowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie do okularów
  • premie i paczki świąteczne
  • bezpłatne lekcje języka niemieckiego

Etapy rekrutacji

  1. Analiza CV
  2. Spotkanie online na Google Meet
  3. Spotkanie w naszym biurze
  4. Decyzja

  • Praca Koszalin
  • Manager Koszalin
  • Content Manager Koszalin
  • Product manager Koszalin
  • HR Manager Koszalin
  • Account manager Koszalin
  • Project Manager Koszalin
  • Business Development Manager Koszalin
  • Key Account Manager Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648