Manager Działu Wsparcia Sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polenergia Fotowoltaika S.A.
8. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie i kontrolowanie pracy podległego zespołu ok. 30 osób (2 zespoły: koordynatorzy, eksperci i specjaliści)
  • Przeprowadzanie szkoleń i rozwijanie personelu, aby zapewnić najwyższy stopień obsługi klienta
  • Bieżące udzielanie coachingu i pomocy członkom zespołu wsparcia sprzedaży
  • Realizacja powierzonych celów oraz KPI
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników oraz przygotowywanie i wdrażanie rekomendacji
  • Bieżąca kontrola osiąganych wyników ilościowych, jakościowych , efektywnościowych i inicjowanie działań mających na celu przekraczanie wyznaczanych celów
  • Współpraca z działem marketingu celem podnoszenia jakości otrzymywanych leadów
  • Tworzenie, wdrażanie systemów i narzędzi motywacyjnych dla podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Jesteś doświadczonym menedżerem a zarządzenie zespołem to Twoja Pasja
  • Masz minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu działem w CC (Najlepiej w infolinii sprzedażowej)
  • Analityczne myślenie to Twoje drugie imię
  • MS Office nie ma przed Tobą tajemnic
  • Wychodzisz z założenia, że targety są po to aby je realizować
  • Nie boisz się nowych wyzwań
  • Lubisz zmiany i sam/a je inicjujesz
  • Potrafisz się doskonale komunikować

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży OZE
  • Znajomość takich systemów jak Focus Contact Center

To oferujemy

  • Stałą podstawę i wysokie premie uzależnione od osiąganych wyników
  • Narzędzia do pracy od pierwszego dnia: laptop, telefon
  • Szkolenie wdrożeniowe w pierwszych dniach pracy, dzięki któremu poznasz naszą firmę i nasze cele
  • Multisport, opieka medyczna, owocowe środy, dofinansowanie do nauki języków
  • Wspólne świętowanie urodzin
  • Imprezy firmowe
  • Wyjazdy integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648