Manager Działu Sprzedaży
  • Bytom
Bytom, Bytom, Silesian Voivodeship, Polska
Linkhouse
17. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do naszego zespołu jako Manager Działu Sprzedaży

Jesteśmy Linkhouse - platformą link buildingu działającą na globalnym rynku. Naszą misją jest połączenie reklamodawców i wydawców z całego świata, a teraz poszukujemy energicznego lidera do objęcia stanowiska Managera Działu Sprzedaży.

Od prawie dekady rozwijamy naszą platformę, wspierając działania link buildingowe dla naszych klientów, którymi są głównie agencje SEO oraz średnie i duże e-commerce. Mamy silną pozycję na rynku polskim, a teraz z Twoją pomocą chcemy zdobyć rynek międzynarodowy. Dołącz do nas i wspólnie osiągnijmy globalny sukces!

Opis stanowiska:

Jako Manager Działu Sprzedaży będziesz zarządzał kilkuosobowym zespołem odpowiedzialnym za działania sprzedażowe na rynku polskim i zagranicznym. Otrzymasz pełne wsparcie działu marketingu oraz zarządu w realizacji swoich działań. W obszarze Twoich działań będzie zarówno nowa sprzedaż oraz utrzymanie i rozwój klienta.

Nie potrzebujesz wiedzy branżowej - wszystkiego Cię nauczymy. Oczekujemy natomiast wysokich zdolności sprzedażowych oraz liderskich.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży - idealnie w B2B
  • min. 2-3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • wysoko rozwinięte umiejętności liderskie
  • umiejętności trenerskie, szkoleniowe (wdrażanie nowych pracowników zespołu)
  • doświadczenie w sprzedaży wieloetapowej
  • umiejętność budowania długofalowych relacji (nasi klienci zostają z nami na lata, to nie sprzedaż jednorazowa)
  • doświadczenie w przygotowywaniu i egzekwowaniu działań prospectingowych (kampanie e-mail, kampanie telefoniczne)
  • zaawansowany język angielski - potrzebny do weryfikacji pracy zespołu oraz do komunikacji mailowej i bezpośredniej z klientami
  • umiejętność pracy z systemami CRM i innymi wspierającymi sprzedaż (idealnie HubSpot, Apollo - nie jest to warunek konieczny)
  • silna motywacja do zbudowania razem czegoś dużego :)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + transparentny, porządny system premiowy
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • udział w krajowych i zagranicznych konferencjach branżowych (m.in. Tajlandia, Wietnam, Hiszpania, Estonia i wiele więcej)
  • pracę stacjonarną w Katowicach (obecnie pracujemy hybrydowo - 3 dni stacjonarnie)
  • a przede wszystkim realny wpływ w zbudowaniu pozycji ważnego gracza na światowym rynku usług marketingowych

  • Praca Bytom
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bytom
  • Kierownik działu personalnego Bytom
  • Manager Bytom
  • Manager Bytom Odrzański
  • Content Manager Bytom
  • Account manager Bytom
  • Project Manager Bytom
  • Product manager Bytom
  • HR Manager Bytom
  • Key Account Manager Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648