Manager Działu Spedycji Morskiej, Kolejowej, Lotniczej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
LOGINEX Sp. z o.o.
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

LOGINEX Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
30.08.2024
Numer referencyjny
5578_3838

Twój zakres obowiązków:

  • Współtworzenie strategii rozwoju przedsiębiorstwa w obszarze spedycji morskiej / kolejowej / lotniczej;
  • Nadzór i koordynowanie usług spedycji morskiej / kolejowej / lotniczej w imporcie oraz eksporcie;
  • Odpowiedzialność za dział operacji i sprzedaży, aktywne działania w obszarze nowych możliwości biznesowych;
  • Efektywne zarządzanie zespołem podległych pracowników;
  • Utrzymywanie jak najwyższych standardów jakościowych w kontaktach z klientami;
  • Wdrażanie strategii produktowej (prowadzenie negocjacji z podwykonawcami, armatorami, zagranicznymi agentami);
  • Ustalanie i zarządzanie budżetem we współpracy z działem sprzedaży;
  • Bezpośrednia współpraca z Zarządem firmy;
  • Dzielenia się wiedzą z team leaderami, zespołem, w celu tworzenia silnej społeczności nastawionej na wspólny cel.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie min. 2-letnie na kierowniczym stanowisku w obszarze spedycji morskiej / kolejowej / lotniczej;
  • Bardzo dobra znajomość rynku transportowego w tym zagadnień związanych z frachtem morskim

    i kolejowym lub lotniczym;
  • Znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem międzynarodowym oraz procedur celnych;
  • Doświadczenie w budowaniu oraz zarządzaniu zespołem;
  • Silnej motywacji do osiągania założonych celów;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje liderskie i umiejętność strategicznego myślenia;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie rozmów i spotkań biznesowych.

Oferujemy:

  • Bezpośredni wpływ na rozwój frachtu morskiego / kolejowego / lotniczego w firmie;
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem;
  • Współpraca z odpowiedzialnym zespołem;
  • Wpływ na decyzje w przedsiębiorstwie;
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę / kontrakt B2B;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@loginex.pl

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy w CV dołączyć aktualną zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Loginex Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działająca w sektorze logistyki. Świadczymy usługi transportu i spedycji w całej Europie i na świecie. Działamy obsługując fracht drogowy, kolejowy, morski oraz lotniczy.

Nieustannie rozbudowujemy naszą nowoczesną flotę. Dodatkowo współpracujemy ze starannie dobranymi dostawcami usług przewozowych.

W firmie Loginex wierzymy, że najważniejszym elementem firmy są pracownicy. To ich kompetencje, doświadczenie, zdolność do przewidywania i umiejętność podejmowania trafnych decyzji, wpływają na nieprzerwane zadowolenie klientów i zaufanie, jakim nas obdarzają.

Dołącz do naszego zespołu, by wspólnie celebrować nasze sukcesy.

  • Praca Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584