Manager Działu Spedycji
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Venta-Trans Europe s.r.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy doświadczonego Managera ds. Rozwoju w Spedycji Drogowej, który będzie odpowiedzialny za strategiczny rozwój firmy na nowych kierunkach transportu drogowego. Osoba na tym stanowisku będzie odgrywać kluczową rolę w poszerzaniu działalności firmy o nowe rynki oraz wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań logistycznych. Praca będzie wykonywana w biurze zlokalizowanym w centrum Krakowa, jednak nie wyklucza się wyjazdów służbowych, zwłaszcza w celu negocjacji z partnerami zagranicznymi.

• Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju nowych kierunków transportu na rynkach krajowych i zagranicznych

• Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za operacje spedycyjne

• Monitorowanie trendów rynkowych oraz identyfikacja nowych szans biznesowych, w tym analiza nowych kierunków transportowych

• Budowanie i rozwijanie relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi

• Negocjowanie warunków współpracy i kontraktów z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi

• Zarządzanie ryzykiem operacyjnym związanym z nowymi kierunkami i partnerami transportowymi

Nasze wymagania

• 5 lat doświadczenia w spedycji drogowej/transporcie

• Znajomość rynku przewoźników w relacjach DE/Benelux/FR/UK – warunek konieczny

• Wyższe wykształcenie

• Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, pozwalające na skuteczne budowanie relacji z partnerami biznesowymi

• Znajomość przepisów i procedur transportowo-spedycyjnych

• Silna świadomość biznesowa

• Nastawienie na realizacje celu

• Umiejętność pracy pod presją czasu, skutecznego rozwiązywania problemów oraz szybkiego podejmowania decyzji

Mile widziane

• Znajomość rynku intermodalnego

To oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na europejskim rynku transportowym

• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością regularnych podwyżek

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Umowa o pracę

• Międzynarodowe środowisko pracy – współpraca z profesjonalistami z całej Europy, co daje możliwość udziału w interesujących projektach o globalnym zasięgu

• Autonomia w podejmowaniu decyzji i wdrażaniu własnych strategii, z możliwością wpływania na rozwój firmy

• Pakiet benefitów obejmujący prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do zajęć sportowych

O nas

Venta-Trans Europe to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo spedycyjne o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim. Pracując tutaj, masz szansę dołączyć do zespołu profesjonalistów, którzy cenią sobie innowacyjność, zaangażowanie i dbałość o najwyższą jakość usług. Venta-Trans Europe stawia na rozwój swoich pracowników, przez co oferuje możliwości awansu w międzynarodowym środowisku. To firma, która łączy stabilność i długofalową współpracę z dążeniem do ciągłego rozwoju, co czyni ją idealnym miejscem dla ambitnych osób szukających nowych wyzwań w branży transportowej

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Venta-Trans Europe s.r.o. z siedzibą w: Karlovo namesti 559/28, 120 00 Praga 2 (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: gos@ventatrans.pl.

  • Praca Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087