Manager Działu Kontroli Jakości - rekrutacja online
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
HRK S.A.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży spożywczej, zatrudniającej kilkaset osób i będącej zarazem uznaną marką na rynku, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Managera Działu Kontroli Jakości.

Manager Działu Kontroli JakościMiejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem Kontroli Jakości oraz jego pracami,
  • Utrzymanie instniejących systemów jakości, ich weryfikacja oraz walidacja,
  • Tworzenie wymagań jakościowych dla nowych procesów,
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych,
  • Ścisła współpraca z innymi działami oraz zakładami grupy w ramach procesów jakościowych i wdrożeniowych,
  • Identyfikacja obszarów wymagających poprawy, ustalanie działań naprawczych, nadzór nad ich wdrożeniem,
  • Cykliczne raportowanie wskaźników jakościowych.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków, rekomendacji odpowiednich działań,
  • Leadership, wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • Bardzo dobra znajomość systemów BRC, IFS, HACCP,
  • Wysoka orientacja na cel,
  • Umiejętność prowadzenia audytu w jęz. angielskim.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o uznanej marce i stabilnej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjnej wynagrodzenie + system premiowy,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe, kursy językowe etc)

  • Praca Bydgoszcz
  • Kontroler jakości Bydgoszcz
  • Kierownik działu personalnego Bydgoszcz
  • Manager Bydgoszcz
  • Account manager Bydgoszcz
  • Project Manager Bydgoszcz
  • HR Manager Bydgoszcz
  • Product manager Bydgoszcz
  • Content Manager Bydgoszcz
  • Key Account Manager Bydgoszcz
  • Business Development Manager Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116