Manager ds. zarządzania produkcją urządzeń elektromechanicznych
  • Zabierzów
Zabierzów, Zabierzów, Małopolskie, Polska
Gastop Production Sp. z o.o
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odpowiedzialność za realizację procesów produkcyjnych.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów i wspieranie zespołu.
  • Koordynowanie działań zapewniających płynności produkcji.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne (mile widziane : elektronika, elektryka, automatyka).
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem ( do 10osób ).
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.
  • Samodzielność w działaniu.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i nabywanie wiedzy.
  • Narzędzia pracy.

  • Praca Zabierzów
  • Manager Zabierzów
  • Zabierzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388