Manager ds. Zarządzania Nieruchomościami
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel
25. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami leżącymi na terenie Opola
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji nieruchomości
  • Obsługa procesu najmu
  • Wsparcie zespołu w negocjacjach i przygotowaniu ofert dla aktualnych i nowych najemców
  • Koordynacja powadzonych procesów inwestycyjnych
  • Współpraca z zespołem dedykowanym do obsługi nieruchomości oraz z klientem

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość pakietów MS Office (Excel, Word)
  • Wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność oraz samodzielność w działaniu

Pracodawca oferuje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie finansowe
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B - w zależności od preferencji
  • Pakiet benefitów, w tym dofinansowanie pakietu sportowego i ubezpieczenie grupowe
  • Praca z zespołem doświadczonych specjalistów

Sandra Samsel tel. 574 474 789

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Opole
  • Manager Opole
  • Manager Opole Lubelskie
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Opole
  • Account manager Opole
  • Project Manager Opole
  • Product manager Opole
  • HR Manager Opole
  • Content Manager Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584